Sıkça Sorulan Sorular


Siparişim kaç günde elime ulaşır? Pazar günleri teslimat yapılıyor mu?

Siparişiniz tarafımıza ulaştığı andan itibaren en geç 3 iş gününde kargoya verilmektedir. Bazı ürünlerimiz 1 iş gününde kargoya verilmektedir. Bu konu ile ilgili olarak siparişiniz bize ulaştığında müşteri temsilcimiz tarafından aranarak bilgilendirileceksiniz. Ürününüzü anlaşmalı firmamız olan Aras Kargo'ya teslim ediyoruz. Aras Kargo firması Türkiye'nin en uzak şehirlerine dahil max. 2 iş gününde teslimat garantisi vermektedir. Kargo şubesi bulunmayan ilçe yada köylerde ufak çaplı gecikmeler olabilir. Bu gibi durumları size vereceğimiz kargo takip numaranızdan takip edebilirsiniz. Aras Kargo firması pazar günleri teslimat yapmamaktadır.


Ürün üzerinde şirket logonuz yada isminiz bulunuyor mu?

Hayır. Kesinlikle ama kesinlikle hiç bir üründe firmamıza ait logo isim telefon vb bilgiler bulunmamaktadır. Sadece ürünün zarar görmemesi için dışarısında bulunan kutu ve ambalajda firma ismimiz ve bilgilerimiz bulunmaktadır.


Telefonda yada Whatsapp üzerinden siparişimi verebilir miyim?

İletişim kısmında bulunan bilgilerimizden 7 gün 24 saat siparişinizi verebilir, istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Size yardımcı olabilmek için bütün iletişim kanallarımız ile sorularınıza cevap vermeye hazırız.


Size nasıl güvenebilirim? Kredi kartı bilgimi sizinle paylaşırsam sıkıntı olur mu?

Sizlere hizmet verirken en dikkat ettiğimiz konu güvenliktir. Bu nedenle GeoTrust ile tüm bilgilerinizi güvenli korumaya aldık.Yukarıda bulunan linkimizin sol kısmında bulunan yeşil kilitli anahtar simgesi bunun ispatıdır.Kredi kartı bilgileriniz asla sistemimizde kayıt altında tutulmaz, biz dahil hiç kimse bu bilgilerinize ulaşamaz. Kişisel bilgileriniz asla başka bir firmaya verilmez veya ticari bir unsur olarak kullanılmaz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra spam mail veya sms yağmuruna tutulmazsınız. Biz kaliteli ürün ve hizmet sonrasında oluşan müşteri memnuniyetinin en güzel reklam olduğuna inanıyoruz.

Hediye Ekseni © - Tüm Hakları Saklıdır.