Sevgiliye Özel Kitap - Sevgili Kitabı - Aşkıma Kitap


SEVGİLİYE KİTAP NEDİR?

Sevgiliye kitap kişiye özel hazırlanan ve sizin anılarızdan meydana gelen aşk romanıdır.
Kitabı hazırlayacak olan kişi yani siz kitabınızın yazarı oluyorsunuz. Kitabınızın kapağında resimleriniz bulunuyor ve kitap ismini siz belirliyorsunuz. Sevgiliye kitap, gönderilen bilgilerin uzunluğuna göre ortalama 100 sayfadan oluşmaktadır.

Kitabı hazırlayabilmemiz için sizden bazı soruların cevaplarını istemekteyiz. Bu sorular sizi çok uğraştırmayacak sorulardır.
Örnek olarak ilk tanışma tarihiniz, ilk buluştuğunuz yer, ilk buluşma anınız, sevgilinizin saç rengi göz rengi vb.
Sipariş ver sayfasında bu soruların tamamını bulabilirsiniz.

Size sormuş olduğumuz sorulara verdiğiniz cevaplarla, elimizde bulunan hazır içeriklerden size en uygun olanını seçerek, anlam bütünlüğünü bozmadan harmanlayarak yaklaşık 100 sayfalık içeriği sanki siz yazmışcasına hazır hale getiriyoruz. Kitap içinde göndermiş olduğunuz bilgiler dışında sizi zor durumda bırakacak yada sizin yazmadığınızı belli edecek herhangi bir cümle veya cümlecikler bulunmamaktadır. İçeriklerimiz her türlü ilişki için ayrı ayrı hazırlanmıştır ve her ilişkiye uymaktadır.

Kitap kapağı için sizden ön kapakta kullanmak için bir adet, arka kapakta kullanmak için bir adet ve yazı arkasında filigran olarak kullanmak için bir adet olmak üzere toplamda 3 adet fotoğraf istemekteyiz. Kapak tasarımını hazırlarken göndermiş olduğunuz fotoğrafların kapak tasarımında uygun olmama ihtimaline karşı +2 adet ek fotoğraf talep etmekteyiz. Yani toplamda sizden 5 adet fotoğraf alarak kapak tasarımınızı göndermiş olduğunuz fotoğraflara en uygun şekilde uygulayarak tamamlıyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİ ! KİTAP İÇERİSİNDE YADA KİTABINIZIN KAPAĞINDA SİZİ ZOR DURUMDA BIRAKACAK LOGO VB ŞİRKETİMİZİN TANITIMININ YAPILDIĞI GÖRSELLER YADA METİNLER KESİNLİKLE BULUNMAMAKTADIR.


KARGO VE ÖDEME ŞEKİLLERİ?


Kitap siparişinizi verdikten sonraki ilk iş günü kitabınızın kitap içeriği ve kapak tasarımı hazırlanır.Aynı gün matbaa
işlemleri tamamlanır ve kitabınız hazır hale gelir. En geç 2 iş günü içinde anlaşmalı kargo firmamız olan ARAS KARGO'ya
ürününüz teslim edilir. Türkiye'nin her yerine en geç 2 iş gününde kargolar teslim edilebilmektedir. Bulunduğunuz ilin
yakınlığına göre bu süre 1 güne kadar düşebilir. Dilerseniz adresinize değil size en yakın şubeye kitabınızı gönderebiliriz.

KARGO BEDAVA


Ödemelerinizi online olarak kredi kartıyla yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ile kitaba 9 taksit seçeneğiyle sahip olabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme konusunda güven probleminiz varsa dilerseniz havale yada eft ilede ödeme yaparak kitabınıza sahip olabilirsiniz.
Hediye Ekseni © - Tüm Hakları Saklıdır.